Příjemné ceny, kvalitní vybavení, dvě sauny s relaxační zónou a vyhřívaný venkovní bazén

UBYTOVÁNÍ 

Nově zrekonstruovaná chalupa o velikosti přibližně 180 m2 nabízí celoročně ubytování až pro 12 osob. Chalupa se nachází v obci Bělá pod Pradědem, na okraji části Adolfovice . Chalupa je vybavena 3 ložnicemi, 2 obýváky s komfortním rozkládacím dvoulůžkem, 2 koupelnami, 2 kuchyněmi, finskou saunou pro 5 osob, infra saunou s karbonovými topidly pro 2 osoby, relaxační místnoszí, místností pro kola a lyže a prostornou společenskou místností s volnočasovým vybavením (TV s internetem,  internetem,elektronickými šipkami,umyvadlem a servírovací deskou).

Přízemí

Obytná místnost v přízemí (39 m2) je vybavena rozkládacím gaučem (po rozložení postel 180x200 cm), jídelním koutem, litinovými kamny a plochou TV. Možnost využití  polohovatelné dětské jídelní židličky s pultíkem.

V prostorné kuchyni je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, topinkovač, el. konvice a vše ostatní, co potřebujete k přípravě jídla a stolování.

V přízemí se nachází také jedna ze dvou koupelen (10 m2)vybavená sprchovým koutem, pračkou a WC.

Dále je v přízemí jedna ložnice (14 m2) vybavená dvojlůžkem a prostornou skříní a plochou TV.

V přízemí se dále nachází:

- kolárna / lyžárna s el. vyhříváním na obuv (8 m2)

- kolárna se sušičkou na prádlo

-relaxační zóna k sauně o výměře (14 m2) se samostatnými litinovými kamny a francouzským oknem

-finská sauna pro 5 osob ( 5 m2)

-infra. sauna pro 2 osoby - karbonová topidla, relaxační podsvícení s hudbou - vhodné pro ženy, děti, sportovní regenerece

 -společenská místnost ( 26 m2) s posezením, dřezem a pracovní deskou 1x2 m, plochou TV s internetem, šipkami, koutem pro děti se skluzavkou  a dětským domkem .Deskové hry jsou k dispozici.

Podkroví

V podkroví chalupy se nacházejí 2 další ložnice, kuchyně, obývací pokoj s jídelním koutem a výhledem na Červenohorské sedlo:

Jedna ložnice (26 m2) je vybavena masivním dvojlůžkem, dřevěnou dětskou postýlkou. Dále je zde prostorná otevřená skříň.

V druhé ložnici (25 m2) je k dispozici masivní dvojlůžko a rozkládací sedačka (180x200 cm), dále velká šatní skříň, komoda a plochá TV.

Mezi oběma ložnicemi je hala (29 m2) s plochou TV. Je zde sedací souprava, kterou lze rozložit na komfortní dvoulůžko a jídelní kout.

Dále je zde druhá koupelna vybavená sprchovým koutem a WC.

Okolí chalupy

Na oploceném zatravněném pozemku (800 m2) je k dispozici pěkné nové zastřešené venkovní posezení (pergola 40 m2 ) s grilovací plochou,venkovní  ohniště s posezením, skluzavka a pískoviště. K sportu máte k dispozici travnaté hřiště se sítí na badbinton, volejbal nebo nohejbal o rozměru 4x5 m.

K dispozici máte také vyhřívaný bazém tepelným čerpadlem umožňující koupání od května do září o rozměru 3,6 x 7 m

Parkovací stání až pro 4 auta je před chalupou.

V docházkové vzdálenosti 5 minut je moc pěkné sportovně zábavní centrum pod střechou www.belavpohybu.cz , které obsahuje

- dětský svět s provazovou stezkou, balonkovým koupalištěm, skluzavkami, prolézačkami a dalším vybavením pro děti včetně enviromentálního vdělávání jako poznávání stop zvířat a jiné

- svět sportu s lyžařským simulátorem, lezeckou stěnou, elektronickým bialonem, balanční plošinou, lanovými překážkami a dalšími atrakcemi

Les začíná cca 200m za chalupou.

V zimě možnost lyžovaní v blízkých zimních střediscích (Filipovice 4km, Červenohorské sedlo 10 km, Ramzová 12 km ), v okolí je množství upravovaných běžkařských tratí.

Další informace

Vytápění: dřevem v litinových kamnech, případně automatickými el. přímotopy

Objekt je nekuřácký s možností umístění malých plemen psů, výhradně po dohodě.


Týdenní pobyty NÁSTUP: 15:00 - 19:00 hod

Předání  a ODJEZD : 9:00 - 10:30 hod

Víkendové pobyty - u nástupu i odjezdu je možná domluva